Audyt wewnętrzny

Dokonujemy analizy i oceny stanu istniejącego ksiąg rachunkowych i dokumentacji źródłowej.
Stosownie do branży dostrajamy procedury i zakresy czynności osób mających wpływ na finalny obraz sprawozdania finansowego.

Jeśli potrzebujesz audytu wewnętrznego z zakresu finansów i administracji to trafiłeś na właściwą stronę.
Jeśli szukasz osoby, która skontroluje Twoje księgi , Twoje procesy to jesteś na właściwej stronie .
Jeśli masz wątpliwości, obawy, podejrzenia, a przede wszystkim czujesz że coś jest nie tak i potrzebujesz niezależnej kontroli wewnętrznej osoby spoza firmy – to jesteś na właściwej stronie.
Przeprowadzamy audyt wewnętrzny, wskazując czerwone flagi, zagrożenia i nieprawidłowości. Opracowujemy listę działań korygujących.

consallex
Ponad 20-lat współpracy z biznesem

Interim menadżer – Dyrektor finansowy do wynajecia

Współpracujemy z organizacją w tworzeniu procedur wewnętrznych odpowiednio dostosowanych .
Świadczymy usługi Due diligence, co oznacza kompleksową analiza stanu i kondycji przedsiębiorstwa na płaszczyznach: finansowej, prawnej i podatkowej.
Warto zdecydować o rozpoznaniu faktycznego stanu przedmiotu naszych zainteresowań zanim zdecydujemy o zainwestowaniu środków finansowych. Kupując spółkę lub decydując się na zarządzanie potwierdzamy, że sytuacja ekonomiczna i prawna jest Ci znana i ją akceptujesz. Czy na pewno tego chcesz ? Wchodzić na oślep w poważne konsekwencje na które nie miałeś tak naprawdę wpływu.
Ryzyko jakie wiąże się z tą transakcją jest niewspółmiernie wysokie w stosunku do ceny jaką za nią płacisz lub wynagrodzenie jakie otrzymasz w przyszłości.
Wiedza uzyskana w wyniku analizy due diligence może okazać się niezwykle istotna do finalizowania transakcji, możliwości negocjacji, zbudowania strategii lub całkowitego wycofania się z operacji.
Dla osób nieznających firmy, wskazówki na czym skupić uwagę, co zweryfikować i gdzie są wąskie gardła są bezcenne .

Interesuje Cię kondycja firmy która przejmujesz, a nie masz pojęcia o finansach?
Chcesz wiedzieć w jakim stanie jest Spółka w której obejmujesz fotel Członka Zarządu, za co przejmujesz odpowiedzialność ?
Co skrywają księgi ?
Czy omijasz tematy finansowo-podatkowe bo po prostu się na tym nie znasz?
Są osoby które znają się doskonale na poszczególnych dziedzinach więc nie obawiaj się niezależnych opinii ekspertów.

Close Menu